28 กันยายน 2565 - 12:43

@UFAX21
League Time Home Score Away HT
THA TL1 28/09 - 18:30 โปลิศ เทโร 1 - 0 การท่าเรือ เอฟซี
ITA SD 28/09 - 22:00 Arezzo 0 - 0 Terranuova Traiana
GER OB 29/09 - 00:00 SU Neckarsulm 1 - 1 Offenburger FV
CHI JL 28/09 - 14:00 Kunshan - Heilongjiang Ice City
CHI JL 28/09 - 14:30 Qingdao Hainiu - Beijing Sport University
CHI JL 28/09 - 14:30 Zibo Cuju - Shaanxi Changan
CZE DF 28/09 - 15:00 Hlubina - Valasske Mezirici
PHI PFL 28/09 - 15:00 Azkals - Mendiola FC 1991
TAI MFLW 28/09 - 15:00 Taichung Blue W - Hang Yuan W
CZE CFL 28/09 - 15:15 Benesov - Zizkov
CZE JKP 28/09 - 15:15 Taborsko B - Hluboka nad Vltavou
CZE JKP 28/09 - 15:15 Kurim - Bystrc
CZE UKP 28/09 - 15:15 Srbice - Perstejn
CZE JKP 28/09 - 15:30 Trebon - Tyn nad Vltavou
CZE JKP 28/09 - 15:30 Boskovice - Lisen B
CZE SKP 28/09 - 15:30 Hrebec - Velim
CZE SKP 28/09 - 15:30 Nespeky - Horky nad Jizerou
CZE SKP 28/09 - 15:30 Povltavska FA B - Poricany
CZE UKP 28/09 - 15:30 Banik Most - Sous B - Krupka
CZE UKP 28/09 - 15:30 Litomericko - Nestemice
CZE UKP 28/09 - 15:30 Lovosice - Kadan
CZE CCW 28/09 - 16:00 SK Lodenice W - Uhersky B. W
IND CPDA 28/09 - 16:00 Aryan - East Bengal
VIE VL2 28/09 - 16:30 Cong An - TTBD Phu Dong
EUR EU17W 28/09 - 17:00 Belgium U17 W - Poland U17 W
EUR EU17W 28/09 - 17:00 Greece U17 W - Spain U17 W
TUR TC 28/09 - 17:00 Kastamonuspor - Nevsehirspor
VIE VL2 28/09 - 17:00 Binh Phuoc - Dak Lak
KOS S 28/09 - 18:00 Malisheva - FC Ballkani
TUR TC 28/09 - 18:00 Adiyaman FK - Bartinspor
TUR TC 28/09 - 18:00 Pazarspor - Mazidagi
VIE VL2 28/09 - 18:00 Can Tho - Pho Hien
AZE FD 28/09 - 18:30 Araz - SumQayit 2
AZE FD 28/09 - 18:30 Energetik Mingechevir - Shamakhi 2
AZE FD 28/09 - 18:30 Gabala 2 - Zira 2
AZE FD 28/09 - 18:30 MOIK Baku - Kapaz 2
CZE CCW 28/09 - 18:30 Banik Most - Sous W - Prague Raptors W
CZE CCW 28/09 - 18:30 Okrisky W - Prostejov W
CZE CCW 28/09 - 18:30 Vedomice W - Zlichov W
TUR TC 28/09 - 18:30 1922 Konyaspor - Karakopru
TUR TC 28/09 - 18:30 Ankara Demirspor - Karaman
TUR TC 28/09 - 18:30 Etimesgut - Yalovaspor
TUR TC 28/09 - 18:30 Kirsehir Belediyespor - Kilis Bld.
TUR TC 28/09 - 18:30 Nigde Anadolu - Yomraspor
TUR TC 28/09 - 18:30 Serik Belediyespor - Kelkit
CZE DA 28/09 - 19:00 Tochovice - Pribram B
NOR D3 28/09 - 19:00 Mjondalen 2 - Tromso 2
ROM RCW 28/09 - 19:00 FC Rapid Bucuresti W - Dunarea Giurgiu W
RUS RC 28/09 - 19:00 Ural - Torpedo Moscow
TUR TC 28/09 - 19:00 Afjet Afyonspor - Eynesil
TUR TC 28/09 - 19:00 Catalca - Sapanca Genclikspor
TUR TC 28/09 - 19:00 Ergene Velimese - Elazig Karakocan
TUR TC 28/09 - 19:00 Kirklarelispor - Siirt Ozel
TUR TC 28/09 - 19:00 Kusadasispor - Bulvarspor
TUR TC 28/09 - 19:00 Nazillispor - Sile Yildizspor
TUR TC 28/09 - 19:00 Sariyer - Tepecik
TUR TC 28/09 - 19:00 Usakspor - Arguvan
ITA SD 28/09 - 19:30 Ilvamaddalena - Palmese 1914
ITA SD 28/09 - 19:30 Nocerina - Lavello
MAL SL 28/09 - 19:30 Big Bullets - Red Lions
SOM NLTC 28/09 - 19:30 Elman - Mogadishu City
ALB AC 28/09 - 20:00 Burreli - Tomori Berat
ALB AC 28/09 - 20:00 Butrinti Sarande - Dinamo Tirana
ALB AC 28/09 - 20:00 Koplik - KF Tirana
ALB AC 28/09 - 20:00 Lushnja - Terbuni
ALB AC 28/09 - 20:00 Partizani - Oriku
ALB AC 28/09 - 20:00 Shkumbini Peqin - Egnatia
ARG RL 28/09 - 20:00 Huracan 2 - San Lorenzo 2
BRA CBU20 28/09 - 20:00 Fluminense U20 - Mixto U20
CZE JKP 28/09 - 20:00 Protivin - Trhove Sviny
CZE ZKP 28/09 - 20:00 Nedasov - Stitna nad Vlari
CZE ZKP 28/09 - 20:00 Slusovice - Napajedla
CZE CCW 28/09 - 20:00 Hradiste W - Ceske Budejovice W
CZE CCW 28/09 - 20:00 Mlada Boleslav W - Bohemians 1905 W
EUR CLW 28/09 - 20:00 Slavia Prague W (Cze) - Valur W (Ice)
GRE GC 28/09 - 20:00 Agios Nikolaos - Episkopi
GRE GC 28/09 - 20:00 Ilioupoli - Kallithea
GRE GC 28/09 - 20:00 Iraklis 1908 - Niki Volos
GRE GC 28/09 - 20:00 Kalamata - Proodeftiki
GRE GC 28/09 - 20:00 Tilikratis L. - O.F. Ierapetra
GRE GC 28/09 - 20:00 Veria - PAE Chania
ITA SD 28/09 - 20:00 Bra - Asti
ITA SD 28/09 - 20:00 Casale - Borgosesia
ITA SD 28/09 - 20:00 Fezzanese - HSL Derthona
ITA SD 28/09 - 20:00 Gozzano - Castellanzese
ITA SD 28/09 - 20:00 Legnano - Pinerolo
ITA SD 28/09 - 20:00 Ligorna - Fossano
ITA SD 28/09 - 20:00 Sestri Levante - Chisola
ITA SD 28/09 - 20:00 Stresa Vergante - PDHA
ITA SD 28/09 - 20:00 Alcione Milano - Caronnese
ITA SD 28/09 - 20:00 Ciserano-Bergamo - Ponte San Pietro
ITA SD 28/09 - 20:00 Desenzano - Breno
ITA SD 28/09 - 20:00 Franciacorta - Folgore Caratese
ITA SD 28/09 - 20:00 Real Calepina - Villa Valle
ITA SD 28/09 - 20:00 Sona - Lumezzane
ITA SD 28/09 - 20:00 USD Casatese - Citta di Varese
ITA SD 28/09 - 20:00 Campodarsego - Mestre
ITA SD 28/09 - 20:00 Cartigliano - Este
ITA SD 28/09 - 20:00 Montebelluna - Luparense
ITA SD 28/09 - 20:00 Union Clodiense - Montecchio Maggiore
ITA SD 28/09 - 20:00 Virtus Bolzano - Dolomiti Bellunesi
ITA SD 28/09 - 20:00 Aglianese Calcio - Crema
ITA SD 28/09 - 20:00 Giana Erminio - Pistoiese
ITA SD 28/09 - 20:00 G.S. Bagnolese - Salsomaggiore
ITA SD 28/09 - 20:00 Lentigione - United Riccione
ITA SD 28/09 - 20:00 Ravenna - Fanfulla
ITA SD 28/09 - 20:00 Real Forte Querceta - Correggese
ITA SD 28/09 - 20:00 Sammaurese - AC Carpi
ITA SD 28/09 - 20:00 Sant'Angelo - Prato
ITA SD 28/09 - 20:00 Scandicci - Forli
ITA SD 28/09 - 20:00 Montespaccato - Citta di Castello
ITA SD 28/09 - 20:00 Pianese - Sangiovannese
ITA SD 28/09 - 20:00 Ponsacco - Grosseto
ITA SD 28/09 - 20:00 Tau - Flaminia
ITA SD 28/09 - 20:00 Trestina - Follonica Gavorrano
ITA SD 28/09 - 20:00 Matese - US Tolentino
ITA SD 28/09 - 20:00 Montegiorgio - Calcio Chieti
ITA SD 28/09 - 20:00 Termoli - Porto D'Ascoli
ITA SD 28/09 - 20:00 Vastese - Roma City
ITA SD 28/09 - 20:00 Vastogirardi - ASD Pineto Calcio
ITA SD 28/09 - 20:00 Vigor Senigallia - Nuova Florida
ITA SD 28/09 - 20:00 Cassino - Casertana
ITA SD 28/09 - 20:00 Lupa Frascati - Vis Artena
ITA SD 28/09 - 20:00 Paganese - Angri
ITA SD 28/09 - 20:00 Tivoli Calcio - Pomezia
ITA SD 28/09 - 20:00 A.C.D. Nardo - Molfetta Calcio
ITA SD 28/09 - 20:00 Afragolese - Martina Franca
ITA SD 28/09 - 20:00 Citta di Fasano - Gladiator
ITA SD 28/09 - 20:00 Puteolana - Cavese
ITA SD 28/09 - 20:00 Canicatti - AS Acireale
ITA SD 28/09 - 20:00 Cittanovese - Sancataldese
ITA SD 28/09 - 20:00 Mariglianese - USD Ragusa
ITA SD 28/09 - 20:00 Paterno - Santa Maria Cilento
ITA SD 28/09 - 20:00 S. Agata - Real Aversa
ITA SD 28/09 - 20:00 Vibonese - Licata
LES PL 28/09 - 20:00 Matlama - Machokha
LES PL 28/09 - 20:00 Naughty Boys - Lijabatho
MAL SL 28/09 - 20:00 Kuala Lumpur City - Sarawak Utd.
ROM RC 28/09 - 20:00 Foresta Suceava - UTA Arad
ROM RC 28/09 - 20:00 Jiul Petrosani - Otelul
SER PL 28/09 - 20:00 IMT Novi Beograd - Loznica
SER PL 28/09 - 20:00 Jedinstvo U. - Radnicki Beograd
SER PL 28/09 - 20:00 Rad Beograd - Vrsac
SER PL 28/09 - 20:00 RFK Novi Sad - Metalac
SER SC 28/09 - 20:00 Sremska Mitrovica - ปาร์ติซาน เบลเกรด
BOS PL 28/09 - 20:30 Slavija - Radnik Bijeljina
CZE DD 28/09 - 20:30 Jihlava B - Tasovice
CZE DE 28/09 - 20:30 Batov - HFK Olomouc
CZE PKP 28/09 - 20:30 Ceska Trebova - Lazne Bohdanec
CZE PKP 28/09 - 20:30 Chocen - SK Pardubicky
CZE PKP 28/09 - 20:30 Hermanuv Mestec - Moravany
CZE PKP 28/09 - 20:30 Horni Redice - Lanskroun
CZE PKP 28/09 - 20:30 Libisany - Moravska Trebova
CZE PKP 28/09 - 20:30 Litomysl - Tremosnice
CZE PKP 28/09 - 20:30 Prelouc - Vysoke Myto B
IRA D1 28/09 - 20:30 Darya Babol - Chadormalu
IRA D1 28/09 - 20:30 Mes Shahr Babak - Saipa
ITA SD 28/09 - 20:30 Barletta - Francavilla
ITA SD 28/09 - 20:30 Brindisi - Casarano
MON DL 28/09 - 20:30 Berane - Igalo
MON DL 28/09 - 20:30 Bokelj - FK Podgorica
MON DL 28/09 - 20:30 Kom Podgorica - Zeta
MON DL 28/09 - 20:30 Mladost DG - OFK Niksic
MON DL 28/09 - 20:30 Otrant - Grbalj
ROM RC 28/09 - 20:30 CSM Resita - Mioveni
ROM RC 28/09 - 20:30 Gloria 2018 Bistrita - Unirea Slobozia
ROM RC 28/09 - 20:30 Ocna Mures - CSM Slatina
ROM RCW 28/09 - 20:30 FC Arges W - Mioveni W
ROM RCW 28/09 - 20:30 FC Botosani W - CSM Pascani W
ROM RCW 28/09 - 20:30 Petrolul W - Sepsi Sf. Gheorghe W
ROM RCW 28/09 - 20:30 Poli Iasi W - Estera Tifesti W
ROM RCW 28/09 - 20:30 UTA Arad W - U Craiova 1948 W
ROM RCW 28/09 - 20:30 Voluntari W - Activ Slobozia W
SLO 3L 28/09 - 20:30 Podkonice - Velke Ludince
SLO SC 28/09 - 20:30 Galanta - Puchov
SLO SC 28/09 - 20:30 Mala Maca - สโลวาน บราติสลาวา
SLO SC 28/09 - 20:30 Stankovce - สปาตัค เทอร์นาวา
SLO 1LW 28/09 - 20:30 B. Bystrica W - Topolcany GFC W
SLO 1LW 28/09 - 20:30 Ruzomberok W - Nove Zamky W
SLO 1LW 28/09 - 20:30 Trencin W - Myjava W
SLO 1LW 28/09 - 20:30 Trnava W - Zilina W
SLO 2SNL 28/09 - 20:30 Fuzinar - Aluminij
IRA D1 28/09 - 20:45 Fajr Sepasi - Shams Azar Qazvin
IRA D1 28/09 - 20:45 Khooshe Talaee - Omid Vahdat
ARG RL 28/09 - 21:00 Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2
ARG RL 28/09 - 21:00 Rosario Central 2 - Racing Club 2
BUL TL 28/09 - 21:00 Atletik Kuklen - Dimitrovgrad
BUL TL 28/09 - 21:00 Borislav Parvomay - Levski Karlovo
BUL TL 28/09 - 21:00 Karnobat - Haskovo
BUL TL 28/09 - 21:00 Lok. Plovdiv II - Beroe II
BUL TL 28/09 - 21:00 Rodopa Smolyan - Asenovets
BUL TL 28/09 - 21:00 Rozova Dolina - Chernomorets 1919
BUL TL 28/09 - 21:00 Sliven - Sokol Markovo
BUL TL 28/09 - 21:00 Spartak Plovdiv - Yambol 1915
BUL TL 28/09 - 21:00 Vereya - Gigant Saedinenie
BUL TL 28/09 - 21:00 Zagorets - Nesebar
CZE JKP 28/09 - 21:00 Bosonohy - Moravska Slavia
CZE JKP 28/09 - 21:00 Kunstat - Ivancice
CZE JKP 28/09 - 21:00 Mutenice - Svratka Brno
CZE JKP 28/09 - 21:00 Rajecko - SK Krumvir
CZE JKP 28/09 - 21:00 Ratiskovice - Sparta Brno
CZE JKP 28/09 - 21:00 Rousinov - Lednice
CZE OKP 28/09 - 21:00 Dolany - Bohunovice
CZE OKP 28/09 - 21:00 Kostelec na Hane - Konice
CZE OKP 28/09 - 21:00 Litovel - Jesenik
CZE OKP 28/09 - 21:00 Lutin - Medlov
CZE OKP 28/09 - 21:00 Rapotin - Mohelnice
CZE OKP 28/09 - 21:00 SK Lipova - Zelatovice
CZE OKP 28/09 - 21:00 Velke Losiny - Brodek u Prerova
CZE OKP 28/09 - 21:00 Zabreh - Cechovice
CZE PKP 28/09 - 21:00 Rapid Plzen - Sokol Radnice
CZE PKP 28/09 - 21:00 Vejprnice - Stankov
EUR CLW 28/09 - 21:00 Vllaznia W (Alb) - Vorskla Poltava W (Ukr)
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Bekescsaba 1912 II - Debrecen II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 BVSC-Zuglo - Jaszberenyi
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Debreceni EAC - Korosladany MSK
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Eger SE - Karcagi
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Fuzesgyarmati SK - Putnok
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Hajduszoboszloi SE - BKV Elore
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Hatvan - Vasas II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Kisvarda II - DVTK II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Penzugyor - Senyo Carnifex
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Tiszaujvaros - Tiszafuredi
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Cegledi - Ujpest II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Dunaujvaros PASE - Szekszardi
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Ferencvaros II - ESMTK Budapest
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Honved II - FC Dabas
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Kecskemeti TE II - Szolnoki MAV
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Majosi - Hodmezovasarhely FC
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Monori - Ivancsa
HUN NBIII 28/09 - 21:00 MTK Budapest II - Makoi
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Paks II - Bank
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Balatonfuredi - Gyor II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Erdi - Kelen
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Gyirmot II - Puskas Academy II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Komaromi VSE - Zalaegerszegi II
HUN NBIII 28/09 - 21:00 MOL Fehervar II - Budaorsi SC
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Mori SE - III. Keruleti TVE
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Tatabanya - Kaposvar
HUN NBIII 28/09 - 21:00 Teskand - Zsambek
HUN NBIII 28/09 - 21:00 VLS Veszprem - Nagykanizsa
IRA D1 28/09 - 21:00 Astara - Chooka Talesh
IRA D1 28/09 - 21:00 Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan
IRA D1 28/09 - 21:00 Shahrdari Hamedan - Khalij Fars Mahshahr
ITA SD 28/09 - 21:00 Castrovillari - Lamezia Terme
MEX LMXU20 28/09 - 21:00 Guadalajara Chivas U20 - Monterrey U20
MEX LMXU20 28/09 - 21:00 U.A.N.L.- Tigres U20 - Club Tijuana U20
SLO 3SNL 28/09 - 21:00 NK Smartno - Cirkulane
SLO 3SNL 28/09 - 21:00 Posavje Krsko - Ljutomer
IRA D1 28/09 - 21:15 Pars Janoobi Jam - Vanpars
CZE CFL 28/09 - 21:30 Zapy - Jablonec B
CZE DA 28/09 - 21:30 Rokycany - Aritma Prague
CZE JKP 28/09 - 21:30 Drazice - FC Semice
CZE JKP 28/09 - 21:30 Jankov - Strakonice
CZE JKP 28/09 - 21:30 Milevsko - TJ Osek
CZE JKP 28/09 - 21:30 Olesnik - Jindrichuv Hradec
CZE KKP 28/09 - 21:30 Loko K. Vary - Touzim
CZE SKP 28/09 - 21:30 Dobris - Kutna Hora
CZE SKP 28/09 - 21:30 Pruhonice - SK Doksy
CZE SKP 28/09 - 21:30 Sedlcany - Mnichovohradistsky SK
CZE SKP 28/09 - 21:30 Tuchlovice - Spartak Pribram
CZE SKP 28/09 - 21:30 Union Beroun - Sokolec
CZE UKP 28/09 - 21:30 FK Jilove - Horni Jiretin
CZE UKP 28/09 - 21:30 Modlany - Cernovice
CZE UKP 28/09 - 21:30 Oldrichov - Zatec
EUR UEFARC 28/09 - 21:30 Belgrade (Am) - Ivano-Frankivsk Oblast (Am)
EUR UEFARC 28/09 - 21:30 Split Region (Am) - มัลตา (Am)
IRA D1 28/09 - 21:30 Esteghlal Molasani - Arman Gohar
RUS RC 28/09 - 21:30 Khimki - โลโคโมทีฟ มอสโก
RUS RC 28/09 - 21:30 Orenburg - Dynamo Moscow
TUR TC 28/09 - 21:30 Sanliurfaspor - Karsiyaka
CZE PKP 28/09 - 22:00 Holice - Svitavy
FIN V 28/09 - 22:00 Inter Turku - Haka
FIN V 28/09 - 22:00 SJK - KuPS
FIN V 28/09 - 22:00 HIFK - Ilves
FIN V 28/09 - 22:00 Lahti - VPS
GHA PL 28/09 - 22:00 Asante Kotoko - Nsoatreman
ITA SD 28/09 - 22:00 Fano - Trastevere Calcio
SER PL 28/09 - 22:00 Trayal Krusevac - FK Indjija
SPA CF 28/09 - 22:00 ยูดี มาร์เบลล่า - Betis de Hadu
ANG G 28/09 - 22:30 Primeiro de Agosto - Cuando Cubango
FIN V 28/09 - 22:30 Mariehamn - AC Oulu
ROM RC 28/09 - 22:45 Selimbar - Petrolul
DEN LC 28/09 - 23:00 Naestved - Silkeborg
EST MW 28/09 - 23:00 Parnu JK Vaprus W - Tammeka Tartu W
EST MW 28/09 - 23:00 Saku Sporting W - Polva Lootos W
EUR CLW 28/09 - 23:00 Rosengard W (Swe) - Brann W (Nor)
HUN NBIII 28/09 - 23:00 Bicskei - Csornai
NOR NMC 28/09 - 23:00 Tromsdalen - Bryne
SLO SC 28/09 - 23:00 Celje - Dravinja
ITA SD 28/09 - 23:30 Sambenedettese - S. N. Notaresco
EUR CLW 28/09 - 23:45 Hacken W (Swe) - Paris SG W (Fra)
EUR CLW 29/09 - 00:00 Ajax W (Ned) - Arsenal W (Eng)
GER RN 29/09 - 00:00 Jena - Energie Cottbus
GER OH 29/09 - 00:00 Hanau - Alzenau
GER OH 29/09 - 00:00 Steinbach Haiger II - Waldgirmes
GER OBN 29/09 - 00:00 1. SC Feucht - Gebenbach
KOS S 29/09 - 00:00 Prishtina - Drita
MEX LPSB 29/09 - 00:00 Canoneros Marina - Chilpancingo
RUS RC 29/09 - 00:00 ซีเอสเคเอ มอสโก - Sochi
RUS RC 29/09 - 00:00 คราสโนดาร์ - Nizhny Novgorod
SPA CF 29/09 - 00:00 Huarte - Terrassa
SPA CF 29/09 - 00:00 Poblense - Mar Menor
TUR TC 29/09 - 00:00 บูร์ซาสปอร์ - Boyabat
POL D2 29/09 - 00:11 Polonia Warszawa - KKS Kalisz
EUR CLW 29/09 - 00:15 St. Polten W (Aut) - KuPS W (Fin)
EUR CLW 29/09 - 00:30 Zurich W (Sui) - Sarajevo W (Bih)
NOR D3 29/09 - 00:30 Eik-Tonsberg - Follo
SPA CF 29/09 - 00:30 เรอัล ยูนิโอน - Naxara
SWI PL 29/09 - 00:30 Breitenrain - YF Juventus
SWI PL 29/09 - 00:30 Kriens - Zurich II
GER ON 29/09 - 00:45 MSV Dusseldorf - Hamborn
SPA CF 29/09 - 00:45 Izarra - Atletico Monzon
ARG PC 29/09 - 01:00 Club Lujan - Leandro N. Alem
BEL ND1 29/09 - 01:00 Antwerp B - RAAL La Louviere
BEL ND1 29/09 - 01:00 Ninove - URSL Vise
BEL ND1 29/09 - 01:00 OC Charleroi - Knokke
BEL ND1 29/09 - 01:00 RFC Liege - Dessel
BEL SADGVFVA 29/09 - 01:00 Aalst - Zelzate
BEL SADGVFVA 29/09 - 01:00 Dikkelvenne - KRC Gent
BEL SADGVFVA 29/09 - 01:00 Lokeren-Temse - Oudenaarde
BEL SADGVFVB 29/09 - 01:00 KRC Mechelen - Cappellen
BRA CBU20 29/09 - 01:00 ABC U20 - Lagarto U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 America MG U20 - Goias U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Avai U20 - Brasil de Pelotas U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Bahia U20 - Fluminense Piaui U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Ceara U20 - Confianca U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Flamengo RJ U20 - Aster Brasil U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Internacional U20 - Mirassol U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Nautico U20 - CSE U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Palmeiras U20 - Uniao ABC U20
BRA CBU20 29/09 - 01:00 Remo U20 - Capital U20
ENG PLIC 29/09 - 01:00 คริสตัล พาเลซ U21 - Paris SG II
EUR CLW 29/09 - 01:00 Real Madrid W (Esp) - Rosenborg W (Nor)
GER RN 29/09 - 01:00 TSV Havelse - Lohne
SPA PRFEF 29/09 - 01:00 ลา คอรุนญ่า - CF Talavera
SPA CF 29/09 - 01:00 Alzira - Formentera
SPA CF 29/09 - 01:00 Anguiano - CF Illueca
SPA CF 29/09 - 01:00 Bergantinos - Zamora
SPA CF 29/09 - 01:00 Panaderia - Somozas
SPA CF 29/09 - 01:00 Platges de Calvia - ลอร์ก้า
SPA CF 29/09 - 01:00 เรอัล ลาวิเลส - RSD Alcala
SWI PL 29/09 - 01:00 Bulle - Etoile-Carouge
SWI PL 29/09 - 01:00 St. Gallen II - Rapperswil
SWI 1LCG1 29/09 - 01:00 Terre Sainte - La Chaux-De-Fonds
ENG WSL 29/09 - 01:05 Chelsea W - West Ham W
PER L1 29/09 - 01:15 AD Cantolao - Carlos Stein
SWI 1LCG1 29/09 - 01:15 Sarraz-Ecleplens - Portalban
EUR UEFAL 29/09 - 01:30 Coleraine U19 - Pobeda U19
EUR CLW 29/09 - 01:30 Juventus W (Ita) - Koge W (Den)
EUR CLW 29/09 - 01:30 SL Benfica W (Por) - Rangers W (Sco)
ITA SD 29/09 - 01:30 Seregno - Brusaporto
ITA SD 29/09 - 01:30 Catania - San Luca
ROM RC 29/09 - 01:30 Afumati - FC Rapid Bucuresti
SPA CF 29/09 - 01:30 Arenteiro - Naval Reinosa
SPA CF 29/09 - 01:30 Puente Genil - San Roque
SPA CF 29/09 - 01:30 Trujillo - เมลิลล่า
SPA CF 29/09 - 01:30 Villarrubia - Illescas
SPA CF 29/09 - 01:30 Xerez CD - Moralo
ENG SLSD 29/09 - 01:45 Gosport - Poole
NOR PW 29/09 - 01:45 Linfield W - Lisburn Ladies W
SCO LL 29/09 - 01:45 Bo'ness United - Civil Service Strollers
SCO LL 29/09 - 01:45 Dalbeattie Star - East Kilbride
SCO LL 29/09 - 01:45 East Stirlingshire - Spartans
SCO LL 29/09 - 01:45 Edinburgh University - Berwick
SCO LL 29/09 - 01:45 Gretna 2008 - Gala Fairydean
SCO LL 29/09 - 01:45 Stirling University - Cowdenbeath
SCO LL 29/09 - 01:45 Tranent Juniors - Caledonian Braves
ARG CA 29/09 - 02:00 Independiente - Talleres Cordoba
BOL DP 29/09 - 02:00 Royal Pari - Always Ready
BRA CBU20 29/09 - 02:00 Fast Clube U20 - IAPE U20
BRA CBU20 29/09 - 02:00 Sao Raimundo RR U20 - Andira U20
VEN SD 29/09 - 02:00 Petare - Academia Anzoategui
BRA CBU20 29/09 - 02:30 Real Ariquemes U20 - Santana EC U20
COL PB 29/09 - 03:00 Quindio - Huila
ECU SB 29/09 - 03:00 Santo Domingo - EL Nacional
CHI CC 29/09 - 03:30 U. Catolica - U. De Chile
PAR CP 29/09 - 03:30 Nacional Asuncion - Tacuary
PER L1 29/09 - 03:30 Sport Huancayo - Dep. Municipal
EL PD 29/09 - 04:00 Jocoro - Luis Angel Firpo
MEX LPSA 29/09 - 04:00 Deportiva Venados - Leviatan
MEX LPSA 29/09 - 04:00 Escorpiones - Canamy
MEX LPSA 29/09 - 04:00 Tritones Vallarta - Los Cabos
MEX LPSA 29/09 - 04:00 UA Zacatecas - Mineros de Fresnillo
MEX LPSA 29/09 - 04:00 Uruapan - Inter de Queretaro
MEX LPSB 29/09 - 04:00 Ciervos - Atl. Angelopolis
MEX LPSB 29/09 - 04:00 Tho Mayas - Zitacuaro
PAN LPF 29/09 - 04:00 Veraguas - Independiente
EL PD 29/09 - 04:15 Platense Municipal - Dragon
EL PD 29/09 - 04:30 Aguila - Chalatenango
VEN SD 29/09 - 04:30 Atletico La Cruz - Angostura
ARG CA 29/09 - 05:00 Patronato - ริเวอร์เพลท
BRA SA 29/09 - 05:00 Corinthians - Atletico GO
BRA SA 29/09 - 05:00 Coritiba - Ceara
BRA SA 29/09 - 05:00 Fluminense - Juventude
BRA SA 29/09 - 05:00 Fortaleza - ฟลาเมงโก
BRA SB 29/09 - 05:00 Ponte Preta - Cruzeiro
MEX LEMX 29/09 - 05:00 Celaya - Atlante
MEX LPSA 29/09 - 05:00 Tecos FC - Leones Negros 2
CAN US 29/09 - 05:15 UPEI - Mount Allison
PAR CP 29/09 - 06:00 คลับ ลิเบอร์ตาด - Guarani
USA NISA 29/09 - 06:00 Chattanooga - Albion San Diego
PAN LPF 29/09 - 06:15 Potros del Este - Tauro
URU CU 29/09 - 06:30 เดเฟนซอร์ สปอร์ติ้ง - ริเวอร์เพลท
URU CU 29/09 - 06:30 Penarol - Boston River
USA USLC 29/09 - 06:30 Atlanta United 2 - Indy Eleven
USA USLLO 29/09 - 06:30 North Carolina - Central Valley Fuego
BRA SA 29/09 - 07:00 Cuiaba - America MG
COS PD 29/09 - 07:00 Cartagines - Alajuelense
ECU SB 29/09 - 07:00 Buhos ULVR - Libertad
ECU SB 29/09 - 07:00 Ind. Juniors - Manta
ECU CE 29/09 - 07:00 Ind. del Valle - Mushuc Runa
MEX LPSA 29/09 - 07:00 Colima FC - Correcaminos 2
URU CU 29/09 - 07:00 Cerrito - Montevideo City
MEX LEMX 29/09 - 07:05 Cancun - Alacranes de Durango
BRA SA 29/09 - 07:45 Atletico-MG - พัลไมรัส
BRA SA 29/09 - 07:45 Goias - Botafogo RJ
BRA SA 29/09 - 07:45 Internacional - Bragantino
BRA SB 29/09 - 07:45 Sport Recife - Nautico
ARG CA 29/09 - 08:00 โบค่า จูเนียร์ - Quilmes
COL CC 29/09 - 08:00 Junior - Millonarios
COS PD 29/09 - 08:00 Puntarenas FC - Guadalupe
EL PD 29/09 - 08:00 Santa Tecla - Alianza FC
MEX LPSB 29/09 - 08:00 Calor De San Pedro - Huracanes Izcalli
PAN LPF 29/09 - 08:30 Plaza Amador - Arabe Unido
EL PD 29/09 - 09:00 Atletico Marte - FAS
MEX LPSA 29/09 - 09:00 Chihuahua - Mexicali
USA USLC 29/09 - 09:00 Sacramento Republic - Phoenix Rising
USA NISA 29/09 - 09:00 California Utd. - Syracuse Pulse
MEX LEMX 29/09 - 09:05 Dorados de Sinaloa - Leones Negros
COS PD 29/09 - 09:15 Saprissa - Guanacasteca
MEX LPSA 29/09 - 09:30 Coras - Cimarrones de Sonora 2
IND CPDA 28/09 - 16:15 Postponed Bhawanipore 0 - 0 Mohammedan 0 - 0
VIE VL2 28/09 - 17:00 Postponed BHTS Quang Nam 0 - 0 Khanh Hoa 0 - 0
GRE GC 28/09 - 20:00 Postponed Apollon Larissa 0 - 0 Ergotelis 0 - 0
SER PL 28/09 - 22:00 Postponed Zeleznicar Pancevo 0 - 0 Macva 0 - 0
SER PL 28/09 - 22:00 Postponed Zlatibor Cajetina 0 - 0 Sremska Mitrovica 0 - 0
{{content.dateToThai(val.data[0]._*1000|date : 'EEE')}} {{val.data[0]._*1000|date : 'dd/MM/yyyy'}}
{{val.l | limitTo:5}} {{v._*1000|date : 'HH:mm'}} {{v.status1 == '1' ? '' : v.status }} Extra Time Half time Penalties Awaiting Updates {{v.team1}} {{v.status2 ==1 ? '-' : v.score}} {{v.team2}} {{v.halftime}}